WYNIKI ZAWODÓW JUDO

 

AKTUALIZACJA NA DZIEŃ 26.06.2021

 

 

NA ŻYWO

 

25-26.06.2021 – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – JUDO – Łódź

 

KLASYFIKACJE PIĄTEK (PUNKTOWA/MEDALOWA, MĘŻCZYŹNI/KOBIETY, WOJEWÓDZTWA/KLUBY)

 

PIĄTEK – ZESTAWIENIE KATEGORII, ZAWODNIKÓW I ZAJĘTYCH MIEJSC

 

KLASYFIKACJE SOBOTA (PUNKTOWA/MEDALOWA, MĘŻCZYŹNI/KOBIETY, WOJEWÓDZTWA/KLUBY)

 

SOBOTA – ZESTAWIENIE KATEGORII, ZAWODNIKÓW I ZAJĘTYCH MIEJSC

 

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA (PUNKTOWA/MEDALOWA, MĘŻCZYŹNI/KOBIETY, WOJEWÓDZTWA/KLUBY)

 

ŁĄCZNE ZESTAWIENIE KATEGORII, ZAWODNIKÓW I ZAJĘTYCH MIEJSC

 

UWAGA!!! – Poniżej podajemy zaktualizowane linki do transmisji otrzymane od zewnętrznego wykonawcy streamingu - KOLARZ.TV

 

VIDEO

24.06.2021

LOSOWANIE

 

VIDEO

25.06.2021

CEREMONIA OTWARCIA

TATAMI 1

TATAMI 2, TATAMI 2 - drugi link

TATAMI 3

DEKORACJE

 

VIDEO

26.06.2021

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

DEKORACJE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.06.2021

XXIII Międzynarodowy Turniej JUDO – Bochnia

 

 

VIDEO

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

TATAMI 4

TATAMI 5

13.06.2021

Waleczny.PL Judo Cup – Bielsko-Biała

 

 

VIDEO

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

TATAMI 4

TATAMI 5

12.06.2021

Otwarte Mistrzostwa Rybnika w Judo Dzieci

 

 

VIDEO

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

06.06.2021

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w Judo – Warszawa

 

 

VIDEO

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

05-06.06.2021

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w Judo – Warszawa

 

 

 

 

VIDEO

04.06.2021

LOSOWANIE

 

 

VIDEO

05.06.2021

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

 

 

VIDEO

06.06.2021

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

30.05.2021

PP Juniorów/ek Młodszych U18 – Judo Baltic Cup 2021 – Gdynia

 

 

VIDEO

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

TATAMI 4

TATAMI 5

29.05.2021

PP Młodzików U16 – Judo Baltic Cup 2021 – Gdynia

 

 

VIDEO

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

TATAMI 4

TATAMI 5

28.05.2021

Turniej Judo Dzieci U12|U14 – Judo Baltic Cup 2021– Gdynia

 

 

VIDEO

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

TATAMI 4

TATAMI 5

TATAMI 6

22-23.05.2021

Akademickie Mistrzostwa Polski – Piła

23.05.2021

2. Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Region IV – Bochnia

 

 

VIDEO

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

TATAMI 4

22.05.2021

Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodzików i Dzieci – Bochnia

 

 

VIDEO

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

TATAMI 4

16.05.2021

Południe Grand Prix II runda – Bielsko-Biała

 

 

VIDEO

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

TATAMI 4

TATAMI 5

09.05.2021

Południe Grand Prix I runda – Bielsko-Biała

 

 

VIDEO

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

TATAMI 4

20.03.2021

1. Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Region IV– Bochnia

 

 

VIDEO

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

13.03.2021

Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych (Limity do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży) – Piaseczno

 

 

VIDEO

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

TATAMI 4

12.03.2021

Puchar Polski Seniorów – Piaseczno

 

 

VIDEO

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

27.02.2021

Puchar Polski Juniorów – Opole

 

 

VIDEO

TATAMI 1

TATAMI 2

TATAMI 3

12-13.12.2020

Mistrzostwa Polski Młodzików – Poznań

28.11.2020

Mistrzostwa Polski Młodzieży (U23) – Józefów

23-24.10.2020

Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek młodszych (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży) – Zamość

07-08.10.2020

Akademickie Mistrzostwa Polski – Piła

03-04.10.2020

Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek – Trzcianka

27.09.2020

Puchar Polski Juniorów i Juniorek młodszych – Piaseczno

06-08.03.2020

Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek – Trzebnica